W ciągu jednego dnia policjanci odnaleźli dwóch zaginionych mężczyzn

fot. KPP Lubaczówfot. KPP Lubaczów

Kilkunastu policjantów było zaangażowanych w poszukiwania osób, które zaginęły w powiecie lubaczowskim, w miniony wtorek. Funkcjonariusze najpierw przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 29-latka, a kilkanaście minut później 49-letniego mężczyzny. W obu przypadkach finał poszukiwań okazał się szczęśliwy.

We wtorek, lubaczowscy policjanci dwukrotnie poszukiwali zaginionych osób. Około godz. 20, dyżurny otrzymał informację o zaginięciu 29-letniego mieszkańca naszego powiatu. Z przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna wyszedł z domu, poszedł w nieznanym nikomu kierunku i nie można było nawiązać z nim żadnego kontaktu. Ze zgłoszenia wynikało, że jego życie może być zagrożone.

Po otrzymaniu zgłoszenia policjanci natychmiast rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Sprawdzali miejsca, gdzie mógł pójść 29-latek. O zaginięciu mężczyzny, zostali powiadomieni także funkcjonariusze z sąsiednich powiatów. Po ponad trzech godzinach od otrzymania zgłoszenia, zaginiony został odnaleziony przez policjantów z Jarosławia, na terenie miejscowości Szówsko.

Kilkanaście minut później, funkcjonariusze z Lubaczowa przyjęli podobne zgłoszenie. Tym razem zaginął 49-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego. I w tym przypadku liczyła się każda minuta, ponieważ życie mężczyzny mogło być zagrożone.

Policjanci rozpoczęli akcję poszukiwawczą. W trakcie podjętych czynności mundurowi po niespełna dwóch godzinach odnaleźli 49-latka.

Obaj mężczyźni otrzymał fachową pomoc.

Źródło: KPP Lubaczów

Komentarze   

AllAdvantage
+2 # AllAdvantage 2024-05-23 17:35
Z sędzią im tak łatwo nie poszło.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
2x
+2 # 2x 2024-05-24 11:49
Niestety, tak się to kończy jak wszyscy są znajomymi i się tylko poklepują po plecach, prawo jest dla gawiedzi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.