Podinsp. Krzysztof Farion oficjalnie nowym I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Lubaczowie

fot. KPP Lubaczówfot. KPP Lubaczów

Dzisiaj (21.05), w lubaczowskiej komendzie odbyło się uroczyste wprowadzenie I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lubaczowie. Na to stanowisko został powołany podinsp. Krzysztof Farion.

W piątek, zgodnie z rozkazem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Jarosława Tokarczyka dotychczas pełniący obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lubaczowie podinsp. Krzysztof Farion został oficjalnie powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lubaczowie.

W obecności kadry kierowniczej, z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Lubaczowie mł. insp. Artura Wasiuty, Zastępca odebrał rozkaz personalny.

- Komendant w imieniu wszystkich funkcjonariuszy i pracowników cywilnych złożył swojemu Zastępcy gratulacje oraz życzył wielu sukcesów zawodowych. - informuje lubaczowska policja

Krzysztof Farion to doświadczony policjant, który służbę w policji rozpoczął w 2000 roku. W przeszłości był m.in. Zastępcą Naczelnika Wydziału Prewencji, Naczelnikiem Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego i Ruchu Drogowego oraz I Zastępcą Komendanta. Na krótko objął nawet funkcję Komendanta Powiatowego, po przejściu na emeryturę Jana Mołonia. Następnie został przeniesiony do Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku, gdzie był Naczelnikiem Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego. Podinsp. Krzysztof Farion to policjant odznaczony Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę oraz Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant”.

Zdjęcia: KPP Lubaczów

Źródło: KPP Lubaczów

Komentarze   

tomek kr
+1 # tomek kr 2024-05-29 22:15
gratulacje..krz ysiek....szkoda ,ze twój ojciec tego nie doczekał....w koncu jako farion zrobiłes...to.. ..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
tomek kr
+1 # tomek kr 2024-05-29 22:34
gratulacje....i jeszcze raz...gratulacj e....dopiąłes czegos co ci się należało...krzy siek gratulacje...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.