Policjanci po raz kolejny przeprowadzili działania "Prędkość". Dwóch kierowców już bez "prawka"

fot. archiwum ZLUBACZOWA.PLfot. archiwum ZLUBACZOWA.PL

W środę i w piątek, w całym kraju prowadzone były ogólnokrajowe działania pn. „Prędkość”. Lubaczowscy funkcjonariusze dbali o to, aby na drogach naszego powiatu było bezpiecznie. Ich działania skupione były m.in. na egzekwowaniu od kierujących pojazdami przestrzegania ograniczeń prędkości. Niestety nie wszyscy stosowali się do obowiązujących przepisów. Za zbyt szybką jazdę 2 kierowców straciło prawa jazdy.

Niedostosowanie prędkości do warunków ruchu jest główną przyczyną wypadków drogowych. Mimo ciągłych apeli policjantów o przestrzeganie określonych limitów prędkości, wielu kierowców często świadomie, wciąż decyduje się na łamanie przepisów.

Policjanci z lubaczowskiej drogówki również byli zaangażowani w ogólnopolskie działania, które zostały przeprowadzone 15 i 17 maja br. Nie tylko w ten dzień, ale także przez cały weekend, funkcjonariusze egzekwowali od kierujących pojazdami przestrzegania ograniczeń prędkości.

Jak informuje lubaczowska policja, w ciągu dwóch dni ujawnili 46 wykroczeń dotyczących przekroczenia prędkości, dwóch kierowców straciło prawo jazdy.

Źródło: KPP Lubaczów

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.