Powiat lubaczowski: Trzech poszukiwanych w rękach policji

fot. archiwum ZLUBACZOWA.PLfot. archiwum ZLUBACZOWA.PL

Lubaczowscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Zgodnie z wyrokiem sądu, dwóch z nich trafiło do zakładu karnego, trzeci po uiszczeniu grzywny został zwolniony.

Pod koniec minionego tygodnia, policjanci z posterunku w Cieszanowie, zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn. 32-latek ma na swoim koncie przywłaszczenie, natomiast 50-latek jazdę po użyciu alkoholu. Obaj trafili do zakładu karnego, gdzie odbędą zasądzone kary.

Trzeci poszukiwany mężczyzna został zatrzymany przez lubaczowskich kryminalnych w ubiegły piątek. 52-letni mieszkaniec gminy Lubaczów miał zostać doprowadzony do zakładu karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności. Po uiszczeniu grzywy został zwolniony.

Źródło: KPP Lubaczów

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.