27-latek uciekał przed policją, bo wcześniej wypił. Trafił do aresztu

fot. archiwum ZLUBACZOWA.PLfot. archiwum ZLUBACZOWA.PL

W sobotę (24.02) policja zatrzymała kierowcę mitsubishi, który unikając kontroli, spowodował kolizję. Miał ponad 0,6 promila alkoholu. Został zatrzymany, usłyszał zarzuty i teraz o jego losie zadecyduje sąd.

24 lutego br., przed godz. 10.30 w Dąbkowie w gminie Lubaczów, policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego, przeprowadzali czynności do „akcji trzeźwość”.

W trakcie działań, funkcjonariusze zauważyli kierującego mitsubishi, który na widok prowadzonej kontroli, próbował pośpiesznie zawrócić samochód doprowadzając do kolizji drogowej z prawidłowo zaparkowanym BMW. Mężczyzna nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe do zatrzymania pojazdu i kontynuował jazdę dopuszczając się szeregu wykroczeń m.in. dwukrotnie przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle.  27-latek został zatrzymany przez policjantów na ul. Nowej w Lubaczowie.

Jak się okazało 27-letni mieszkaniec powiatu oleśnickiego miał ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie.  Wraz z 27-latkiem,w pojeździe znajdował się pasażer, który był trzeźwy.

27-letni kierujący mitsubishi trafił do policyjnego aresztu, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Komentarze   

JANko
-3 # JANko 2024-02-26 16:27
... i też nie z UA!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia