Lubaczów: Włamali się baru i ukradli alkohol. Grozi im 10 lat więzienia

Niespełna kilka godzin potrzebowali lubaczowscy policjanci, aby ustalić i zatrzymać dwóch sprawców kradzieży z włamaniem do jednego z lokali gastronomicznych na terenie Lubaczowa. Mężczyźni przyznali się do przedstawionych zarzutów. Grozi im teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek, po godz. 7, dyżurny lubaczowskiej policji został powiadomiony o włamaniu do baru w Lubaczowie. Jak się okazało 41-letni mężczyzna wraz ze swoim 61-letnim kolegą, wybili szybę i włamali się do lokalu. Po wejściu do środka zabrali różnego rodzaju alkohole.

Policjanci na podstawie zgromadzonych informacji bardzo szybko ustalili i zatrzymali sprawców. W trakcie przeszukania w miejscu przebywania mężczyzn, mundurowi zabezpieczyli skradziony towar.

W oparciu o zgromadzony materiał dowodowy policjanci przedstawili mężczyznom zarzuty kradzieży z włamaniem, do których się przyznali. Grozi im kara od roku do 10 lat więzienia.

O dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd.

Źródło: KPP Lubaczów

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.