Miał dożywotni zakaz prowadzenia aut. Znów został zatrzymany pijany

fot. archiwum ZLUBACZOWA.PLfot. archiwum ZLUBACZOWA.PL

Lubaczowscy policjanci z ruchu drogowego zatrzymali 55-letniego mężczyznę, który prowadził pojazd marki Volkswagen, mając ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna posiada dożywotni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Wczoraj, około godz. 22.30 w Lubaczowie, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Volkswagen. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 1,6 promila alkoholu. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna posiada dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Jarosławiu oraz decyzję o cofnięciu uprawnień wydaną przez Starostę Lubaczowskiego.

Teraz 55-latek, mieszkaniec gminy Lubaczów odpowie przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz złamanie sądowego zakazu. Przestępstwo to jest zagrożone karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Lubaczów

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.