Oleszyce: Pożar suszarni słonecznika. W akcji 5 zastępów strażaków

fot. PSP Lubaczówfot. PSP Lubaczów

Dzisiaj rano na ul. Nasiennej w Oleszycach doszło do pożaru suszarni słonecznika. Na miejsce zadysponowano pięć zastępów straży pożarnej. Akcja gaśnicza trwała kilkanaście godzin.

Pożar zauważono około godziny 6:00. Palił się słonecznik znajdujący się w suszarniach. Na miejsce szybko zadysponowano strażaków. Łącznie do akcji wyjechało 5 zastępów strażaków - 3 z Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie oraz ochotnicy z Oleszyc i Starych Oleszyc, które niezwłocznie przystąpiły do działań gaśniczych.

Gaszenie pożaru było skomplikowane ponieważ w suszarni znajdowało się 20 ton słonecznika. Po ugaszeniu pożaru, strażacy musieli wyciągać nasiona, po to aby upewnić się, że ogień został w całości zlikwidowany.

Łącznie działania gaśnicze trwały kilkanaście godzin.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.