Pijany i bez prawa jazdy. Kolejni kierowcy zatrzymani

fot. KPP Lubaczówfot. KPP Lubaczów

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Cieszanowie zatrzymali dwóch kierujących, którzy nie posiadali uprawnień do kierowania. Jeden z nich, znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Wczoraj tuż po godz. 10, policjanci z Posterunku Policji w Cieszanowie zatrzymali do kontroli samochód marki Volkswagen. Okazało się, że 67-letni kierowca pojazdu zdecydował się usiąść za kierownicą pomimo braku uprawnień do kierowania.

Tego samego dnia, przed godz. 11.30, na ul. Sienkiewicza w Cieszanowie, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Citroen. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie blisko 0,4 promila alkoholu. Ponadto 62-letni posiada decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania.

Obaj mężczyźni za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Źródło: KPP Lubaczów

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia