Lubaczowscy policjanci uczcili pamięć zmarłych kolegów

fot. KPP Lubaczówfot. KPP Lubaczów

Pamięć o zmarłych funkcjonariuszach uczcili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie. Policyjna delegacja odwiedziła nekropolie na terenie powiatu lubaczowskiego, gdzie zapaliła znicze i oddała hołd zmarłym funkcjonariuszom.

Lubaczowscy policjanci chwilą ciszy uczcili pamięć zmarłych funkcjonariuszy, zapalili znicze, które mają upamiętnić również tych, którzy do niedawna zasilali ich szeregi. Dla policjantów bardzo istotnym jest żeby pielęgnować pamięć o swoich Kolegach i Koleżankach, których już nie ma wśród nas, ale nadal pozostają w naszej pamięci.

- Czasu nie możemy cofnąć, ani zatrzymać. Śmierć zawsze przychodzi za wcześnie, za szybko, nie w porę. Zatrzymać możemy jedynie wspomnienia, które będą towarzyszyć nam do ostatnich dni. Piotrek, Józef, Tadeusz,Wiesław, Zenon … i inni Niebiescy Bracia. Pamiętamy każdy uśmiech, spojrzenie, ostanie wspólne spotkanie i żal, który pozostał po Waszej stracie. Pamiętamy! - czytamy na stronie Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia