Ukradł znajomemu kartę płatniczą i kupił sobie alkohol oraz papierosy

Zdjęcie ilustracyjne fot. archiwum ZLUBACZOWA.PLZdjęcie ilustracyjne fot. archiwum ZLUBACZOWA.PL

Lubaczowscy policjanci ustalili mężczyznę podejrzanego o kradzież karty płatniczej. 37-latek zabrał kartę swojemu znajomemu, a później kilkakrotnie posłużył się nią, płacąc zbliżeniowo za alkohol i papierosy.

Początkiem września, funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Oleszycach zostali powiadomieni o kradzieży karty płatniczej. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że używał karty sporadycznie, wobec czego na co dzień, przechowywał ją w szufladzie komody. Mężczyzna zorientował się, że zginęła w momencie, kiedy chciał jej użyć. Żona pokrzywdzonego uzyskała informacje w placówce banku, że karta jej męża została sześciokrotnie wykorzystana do płatności zbliżeniowej.

W toku prowadzonych czynności, funkcjonariusze wytypowali sprawcę kradzieży. Okazał się nim 37-letni mieszkaniec gminy Oleszyce. Zgromadzony materiał dowodowy w postaci m.in. zabezpieczonego monitoringu, pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu kradzieży karty płatniczej i kradzieży z włamaniem na konto bankowe.

Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Przyznał, że wykorzystał nieuwagę znajomego i ukradł kartę płatniczą po czym wykorzystał ją do zakupu alkoholu i papierosów. Mieszkańcowi gminy Oleszyce grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

https://flhfproduction.pl/haft-komputerowy/ 

Źródło: KPP Lubaczów

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.