Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego 48-latka. Mężczyznę odnaleźli leśnicy

fot. KPP Lubaczówfot. KPP Lubaczów

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 48-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. Mężczyzna wyszedł z placówki opiekuńczej w Rudzie Różanieckiej. Wczoraj, przed południem, został odnaleziony na terenie kompleksu leśnego Nadleśnictwa Narol.

W sobotę, funkcjonariusze lubaczowskiej komendy otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 48-letniego mężczyzny, który oddalił się z placówki opiekuńczej w Rudzie Różanieckiej. Z przekazanych informacji wynikało, że może znajdować się w sytuacji zagrażającej jego zdrowiu lub życiu. 

Policjanci, po zapoznaniu się z rysopisem zaginionego podjęli akcję poszukiwawczą. Sprawdzili potencjalne miejsca, gdzie mógł się udać zaginiony. Ze względu na specyfikę terenu, do działań włączyli się również leśnicy. Dzięki wspólnym działaniom poszukiwawczym, wczoraj przed południem 48-latek został odnaleziony w kompleksie leśnym przez podleśniczych Leśnictwa Jezioro Nadleśnictwa Narol.

Na szczęście mężczyzna nie potrzebował pomocy medycznej.

Źródło: KPP Lubaczów

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.