Dramatyczny wypadek podczas wycinki drzew. Kobieta ma złamany kręgosłup

Zdjęcie ilustracyjne fot. archiwum ZLUBACZOWA.PLZdjęcie ilustracyjne fot. archiwum ZLUBACZOWA.PL

Wczoraj przed godziną 12:00 podczas wycinki drzew w lesie nieopodal miejscowości Stare Sioło, doszło do poważnego wypadku, w wyniku którego ciężkich obrażeń doznała 59-letnia kobieta.

W środę (17.05) przed południem służby ratunkowe otrzymały informację, że w kompleksie leśnym na terenie Nadleśnictwa Jarosław, niedaleko miejscowości Stare Sioło w trakcie wycinki drzew doszło do poważnego wypadku.

- Na miejscu okazało się, że podczas wycinki drzewa przez pracownika Zakładu Usług Leśnych wypadkowi uległa przebywająca na miejscu kobieta, która została przygnieciona spadającym konarem drzewa - mówi sierżant Elżbieta Huber z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie

59-letnia mieszkanka gminy Oleszyce doznała ciężkich obrażeń - ma złamany kręgosłup i uszkodzone narządy wewnętrzne. Została przetransportowana do szpitala w Rzeszowie. 

Dokładne okoliczności tego wypadku pod nadzorem prokuratura ustalają lubaczowscy policjanci.

Na miejscu pracowali strażacy z Oleszyc, Lubaczowa, a także policjanci i ratownicy medyczni.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.