
Kierujący oplem, w obszarze zabudowanym, jechał z prędkością 104 km/h. Mężczyzna za popełnione wykroczenie otrzymał wysoki mandat i stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Policjanci apelują o rozważną i odpowiedzialną jazdę oraz stosowanie się do ograniczeń prędkości.
Wczoraj po godz. 14, w miejscowości Kowalówka, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego osobowym oplem, który w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h, jechał z prędkością 104 km/h. Siedzący za kierownicą opla, 48-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego, stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy oraz został ukarany mandatem w wysokości 2500 zł.
- Apelujemy do wszystkich kierujących o ostrożną i rozsądną jazdę, dostosowaną do warunków panujących na drodze - do natężenia ruchu oraz warunków atmosferycznych. Pamiętajmy, że nasza brawura i pośpiech może kosztować czyjeś zdrowie lub życie. Razem zadbajmy o bezpieczeństwo na drodze. - apeluje policja w Lubaczowie
Źródło: KPP Lubaczów

