O bezpieczeństwie na terenie Gminy Lubaczów na spotkaniu sołtysów z policjantami

fot. KPP Lubaczówfot. KPP Lubaczów

Funkcjonariusze lubaczowskiej policji wzięli udział w naradzie sołtysów Gminy Lubaczów. W trakcie spotkania omówiono tematy związane z bezpieczeństwem i porządkiem na terenie Gminy Lubaczów. Przedsięwzięcie było doskonałą okazją do omówienia zasad i propozycji współpracy dzielnicowych z sołtysami wsi oraz Urzędem Gminy w Lubaczowie.

We wtorek, w sali narad Starostwa Powiatowego w Lubaczowie odbyło się spotkanie z sołtysami Gminy Lubaczów. Podczas spotkania Wójt Gminy Lubaczów Wiesław Kapel przywitał zebranych gości podkreślając, jak ważnym aspektem jest współpraca policjantów dzielnicowych z sołtysami oraz lokalną społecznością. 

Obecny na naradzie Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie kom. Paweł Farion przedstawił analizę stanu bezpieczeństwa powiatu lubaczowskiego oraz omówił statystykę poszczególnych zdarzeń na terenie sołectw.  Podczas spotkania zaprezentowano zasady funkcjonowania aplikacji Moja Komenda i Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, przekazano w jaki sposób można kontaktować się z dzielnicowymi. Sołtysi mieli możliwość przedstawienia występujących na terenie ich sołectw zagrożeń. Omówiono również możliwości rozwiązania problemów mieszkańców w celu poprawy bezpieczeństwa.

W spotkaniu udział wzięli również dzielnicowi Rewiru Dzielnicowych Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego rejonu służbowego nr 3 asp. Leszek Wróbel oraz asp. Janusz Piwoda dzielnicowy rejonu nr 5. W trakcie narady koordynator procedury Niebieskiej Karty mł.asp. Anna Hanus-Witko przedstawiła możliwości, jakimi dysponuje Policja w sytuacji zaistnienia przemocy w rodzinie.

W związku z przypadającym na dzień 11 marca Dnia Sołtysa, Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego w imieniu Komendanta Powiatowego Policji w Lubaczowie mł. insp. Grzegorza Błaszczyka złożył sołtysom życzenia sukcesów w realizacji planów i zamierzeń. Osobistej satysfakcji i społecznego uznania oraz dobrego zdrowia i wszelkiej pomyślności.

fot. KPP Lubaczówfot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczówfot. KPP Lubaczów

Źródło: KPP Lubaczów

Komentarze   

Czytelnikcodzienny
-3 # Czytelnikcodzienny 2023-03-16 11:03
gdyby nie KPP, to nie mielibyście co ZKOPIOWAC :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
one
+6 # one 2023-03-16 23:43
Kapel, Cozac i Tabaczek czołówka splendorów pisuarowskich tej gminy, bardziej widziałbym tutaj tych urzedników, którzy sa własciwi w tej sytuacji, a nie pracych na zdjęcia popleczników pisowskiego rezimu!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Jacek
-8 # Jacek 2023-03-17 07:47
Bardzo dobrze , że władze gminy ,Kapel, Cozac i Tabaczek organizują takie spotkania sołtysów. Bezpieczeństwo to ważny element naszego życia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
one
+3 # one 2023-03-18 22:05
co to jest władza gminy? ciemnoto...otóz samorząd polega na tym,ze to mieszkańcy poprzez radnych decyduja o swojej gminie...czy mieszkańcy maja wpływ na swoja sytuacje..nie.. ..to radni pisowscy razem z wójtem decyduja..to nie jest to stary pzpr??samorzad ...chłopie..i jeszcze raz smorzad...nie dorosłes do tego? nie Kapel, Cozac Tabaczek...tylk o mieszkańcy...ba ranie...i nie oni organizuja...on i juz prowadza kampanie wyborcza...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
one
+3 # one 2023-03-18 22:09
a takim barankom jak ty...dac tylko 500 ...i mozna robic z ludzi debili...popatr z chłopie tylko na inflacje....ile wydajesz wiecej na wszystko...ale dadza ci za za chwile...nawet 30 emeryture...byl es tylko na tumanów głosowal...oni juz maja dzieki tobie...baranie ...duzo kasy...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.