20-latek włamał się do piwnicy i ukradł hulajnogę. Grozi mu 10 lat więzienia

Lubaczowscy policjanci ustalili mężczyznę, który włamał się do piwnicy i ukradł hulajnogę elektryczną, a następnie sprzedał ją w lombardzie. Teraz 20-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

Lubaczowscy kryminalni uzyskali informację o włamaniu i kradzieży. Policjanci ustalili, że sprawca w nocy włamał się do piwnicy na jednym z lubaczowskich osiedli i ukradł hulajnogę elektryczną, której wartość oszacowano na 1500 zł

- Sprawcą okazał się 20-letni mieszkaniec gminy Lubaczów. Mężczyzna przyznał się do włamania i złożył wyjaśnienia. Policjanci ustalili, że mężczyzna sprzedał skradzioną hulajnogę w lombardzie w Jarosławiu. - mówi p.o. Oficera Prasowego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie mł. asp. Anna Hanus-Witko

Gdy funkcjonariusze przyjechali do lombardu, okazało się, że hulajnoga była już wystawiona do sprzedaży poniżej swojej wartości. Policjanci odzyskali skradzione mienie.

20-latek odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Lubaczów

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.