Zderzenie osobówki z ciężarówką na trasie Narol - Bełżec [ZDJĘCIA]

fot. OSP Narolfot. OSP Narol

Dzisiaj rano, na trasie Narol - Bełżec doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z autem osobowym. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Padająca mrzawka oraz ujemna temperatura spowodowała bardzo ciężkie warunki na drogach. Oblodzone jezdnie i chodniki generują dziś dużo zdarzeń drogowych jak i uszczerbków na zdrowiu pieszych.

W wyniku warunków pogodowych dzisiejszego ranka na DW 865 w okolicy "Jezior" doszło do kolizji auta osobowego z autem ciężarowym na szczęście nikt z uczestników nie ucierpiał w tym zdarzeniu.

Ze względu na lokalizację kolizji (granica województwa) najpierw zostały zadysponowane siły i środki z powiatu tomaszowskiego. Służby które przybyły na miejsce zabezpieczyły je oraz pojazdy uczestników zdarzenia. Następnie zostały poinformowane służby z terenu powiatu lubaczowskiego na terenie którego doszło do kolizji.

- Po przekazaniu miejsca zdarzenia usunęliśmy jeden z pojazdów z drugiego pasa ruchu oraz zorganizowaliśmy ruch wahadłowy. Samochód ciężarowy o własnych siłach odjechał z miejsca natomiast osobówka wymagała transportu lawetą. - informują strażacy-ochotnicy z Narola

Zdjęcia: OSP Narol

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.