Wypadek tuż obok szpitala w Lubaczowie. Dwie osoby ranne

fot. KPP Lubaczówfot. KPP Lubaczów

Służby ratunkowe pracowały dzisiaj na miejscu wypadku, do którego doszło nieopodal szpitala w Lubaczowie. Zderzenie spowodowała 26-letnia kobieta, która jechała ze zbyt dużą prędkością. Dwie osoby zostały ranne.

Do wypadku doszło dzisiaj przed godziną 11:00. Jadącą samochodem marki Skoda, 26-letnia mieszkania województwa lubelskiego nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w tył osobowego Peugeota, którym kierowała 37-letnia mieszkanka gminy Cieszanów.

Zarówno kierująca Peugeotem jak i jej pasażer trafili do szpitala. – mówi rzecznik KPP Lubaczów st. asp. Monika Tomczyszyn-Pachołek

Obie kobiety były trzeźwe.

Na miejscu wypadku nie ma już utrudnień w ruchu.

fot. KPP Lubaczówfot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczówfot. KPP Lubaczów

Komentarze   

bbbb
+5 # bbbb 2023-01-31 14:35
Głupotę to nawet szkoda komentować!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dominik k
-10 # Dominik k 2023-02-01 13:57
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia