Noworoczne spotkanie strażaków powiatu lubaczowskiego

fot. lubaczow998.plfot. lubaczow998.pl

Jak co roku strażacy Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu lubaczowskiego spotkali się aby podzielić się opłatkiem i złożyć sobie życzenia noworoczne. W tym roku spotkanie odbyło się w Oleszycach.

18 stycznia w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury w Oleszycach odbyło się pierwsze w tym roku zebranie Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Lubaczowie. Spotkanie miało na celu podsumować działalność Zarządu oraz ustalić plan pracy na 2023 rok. Część oficjalną poprowadził dh Leszek Król- Prezes ZOP ZOSP RP w Lubaczowie. Podczas zebrania głos zabrał bryg. Michał Lautenszleger- z-ca KP PSP w Lubaczowie, który przedstawił informację o gotowości jednostek OSP z terenu powiatu.

Ostatnią częścią oficjalnego spotkania było przełamanie opłatka, krótką modlitwę poprowadził kapelan powiatowy strażaków ks. Sławomir Szewczak.

fot. lubaczow998.plfot. lubaczow998.pl

fot. lubaczow998.plfot. lubaczow998.pl

Źródło: lubaczow998.pl

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.