Pożar w Dachnowie. Ciężko ranny mężczyzna został zabrany przez śmigłowiec LPR [ZDJĘCIA][VIDEO]

Dzisiaj po godzinie 17:00 w Dachnowie doszło do pożaru garażu, w którym znajdował się 60-letni mężczyzna. Z powodu ciężkich poparzeń, został on przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Łęcznej.

Do pożaru doszło około godziny 17:00 na ul. Kolonia w miejscowości Dachnów. Zapalił się tam samochód, który znajdował się w garażu.

- Ciężkich poparzeń doznał 60-letni mężczyzna, który spod szpitala w Lubaczowie został zabrany przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Łącznej. - informuje portal ZLUBACZOWA.PL bryg. Michał Lautenszleger - Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Lubaczowie

Na miejscu pożaru pracowały 4 zastępy straży pożarnej – z JRG w Lubaczowie oraz OSP Cieszanów i Dachnów. Byli też obecni policjanci i ratownicy medyczni.

Zdjęcia:

Film z lądowania śmigłowca LPR na lądowisku pod lubaczowskim szpitalem:
 

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.