Informacje Lubaczów, powiat lubaczowski

Featured

114 km/h w terenie zabudowanym. Ukrainiec stracił prawo jazdy

fot. KPP Lubaczówfot. KPP Lubaczów

W sobotę po godz. 15, w Zalesiu policjanci ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy 38-letniemu kierowcy. Obywatel Ukrainy jechał z prędkością 114 km/h w obszarze zabudowanym.

W sobotę policjanci ruchu drogowego lubaczowskiej komendy, kontrolowali prędkość z jaką poruszali się kierowcy w Zalesiu. Po godz. 15, zatrzymali do kontroli kierowcę samochodu marki Mercedes. Pomiar laserowym miernikiem prędkości wykazał, że 38-letni obywatel Ukrainy, jechał z prędkością 114 km/h czyli o 64 km/h przekroczył dopuszczalną w tym miejscu prędkość.

Kierowca został ukarany mandatem w wysokości 2 tys. złotych i 14 punktami karnymi. Stracił również prawo jazdy na trzy miesiące.

To kolejny przypadek, kiedy policjanci zatrzymują obywatela Ukrainy pędzącego po drogach powiatu lubaczowskiego. Pod koniec listopada w Wólce Krowickiej Ukrainiec pędził 108 km/h.

Źródło: KPP Lubaczów

Co o tym myślisz?
Wszystkich odpowiedzi: 0
Ziomal
Zabraç mu auto
0
polak2010
Dobrze, że przepisy się zmieniły i obcokrajowcy dostają punkty karne.
0
Krzysztof Kaiser
polak2010 powiedziała :
Dobrze, że przepisy się zmieniły i obcokrajowcy dostają punkty karne.
A cena paliw się nie zmieniła mimo tego, że wrócił VAT. To znaczy, że wcześniej Nas PiS i Obajtek orżnęli z pieniędzy bo tak byłaby za 6 zł a takich cudów nie ma by tak nagle ropa staniała by cena była ta sama z podatkiem jak bez podatku

0
Klips
Świętował urodziny bandery stepana.
0
Polak
Przecież na Ukrainie do 60 lat nikt nie może opuścić kraju,i jak to jest?!
0
lolek2
No dobra zabrali mu prawko i co dalej? Mandat zapłaci na miejscu i co mu więcej zrobią jak obcokrajowiec?Wróci za tydzień innym autem i dalej będzie jechać pow. 100 km/h.Powinni dawać misia na granicy za recydywę i zakaz wjazdu. Kraju bronić a nie zagrożenie tu stwarzać!
0

10000 Pozostało znaków