Działania "Prędkość" w powiecie lubaczowskim. Ukarano 16 kierowców

Lubaczowscy policjanci prowadzili wczoraj działania pn. "Prędkość”. Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na wszelkie przypadki łamania przepisów, a szczególnie na przekraczanie przez kierowców dozwolonej prędkości.

Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze to jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Dlatego wczoraj policjanci z lubaczowskiej drogówki prowadzili działania pn. „Prędkość”. Celem akcji było ograniczenie zdarzeń drogowych ze skutkiem śmiertelnym oraz ujawnianie sprawców wykroczeń, którzy łamią przepisy drogowe. Działania prowadzone były na terenie całego powiatu lubaczowskiego.

Akcja jest prowadzonym cykliczne działaniem, którego celem jest walka z piratami drogowymi. Mundurowi zatrzymali 16 kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość. Jeden z nich 27-letni obywatel Ukrainy na trzy miesiące stracił prawo jazdy. W miejscowości Zalesie jechał mercedesem z prędkością 101 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h.

Źródło: KPP Lubaczów

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.