Prezydent: uczyńmy 2018 rokiem narodowej dumy

fot. prezydent.plfot. prezydent.pl

Uczyńmy rok 2018 rokiem narodowej dumy i poczucia obywatelskiej wspólnoty - powiedział w noworocznym orędziu prezydent Andrzej Duda. – Razem zadecydujmy o tym, jaka ma być nowa konstytucja na nowe czasy – zaapelował.

Jak podkreślił prezydent w orędziu wygłoszonym w niedzielę, rok 2017 był kolejnym rokiem ważnych zmian. To był czas budowy państwa służącego obywatelom, czas reform, dzięki którym instytucje i organy państwa będą działać w sposób przejrzysty, pod zwiększoną kontrolą demokratyczną.

Będzie to również czas namysłu nad tym, jaką Polskę chcemy pozostawić dzieciom i wnukom. Gorąco zapraszam do udziału w debacie nad kształtem naszej wspólnoty obywatelskiej. Razem zdecydujmy o tym, jaka ma być nowa konstytucja na nowe, nadchodzące czasy. Kształtujmy swoją przyszłość z nadzieją i ufnością w nasze możliwości – tak jak ci, którzy odważną walką i wytrwałą pracą odzyskali niepodległe państwo polskie. - mówił Andrzej Duda

Na zakończenie prezydent złożył życzenia. – Z całego serca życzę państwu, aby ten Nowy Rok 2018 przyniósł państwu i państwa bliskim pokój, rodzinne szczęście i dostatek - oraz spełnienie wszelkich planów i marzeń – powiedział prezydent.

Źródło: TVP.INFO

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

AA
+3 # AA 2018-01-03 16:05
Równa rocznica trzyletnich rzadow dobrej zmiany
kl
+6 # kl 2018-01-03 17:42
O narodowej dumy i poczucia obywatelskiej wspólnoty,Świad czą pańskie wizyty na ukrainie oraz Pamięć o Polakach zabitych przez ou upa zapomnianych przez Prezydenta RP
Ama
# Ama 2018-01-03 17:52
Cóż, odezwał się Adrian
ural
+6 # ural 2018-01-03 19:44
Głosowałem na niego. Wstyd mi za siebie.
kaukaz
+2 # kaukaz 2018-01-03 20:33
W następnych wyborach nie popełnij podobnego błędu. Swoją drogą po co jest Prezydent z całą swoją kancelarią (i obecny i poprzedni), który przyklepuje co ustanowi Parlament. Składać wieńce, przecinać wstęgi, nadawać ordery mógłby Premier.
mieszkaniec
-5 # mieszkaniec 2018-01-04 10:06
Pan Prezydent Andrzej Duda godnie reprezentuje Polskę ,jest dobrym prezydentem i z pewnością otrzyma mój głos w kolejnych wyborach. Przeanalizujmy listę dotychczasowych prezydentów:
-TW Wolski,autor stanu wojennego
-TW Bolek-stary kapuś,buc i megaloman co nawet po polsku nie potrafi poprawnie się wysłowić
-TW Alek,odkrywca choroby filipińskiej,zw łaszcza na grobach w Charkowie
-Lech Kaczyński-zginą ł w niewyjaśnionych okolicznościach na nieludzkiej i przeklętej ziemi
-Komorowski-najlepszy skoczek po Małyszu i Stochu tyle że w dziedzinie krzeseł, kretyn pieprzący o bigosie i popełniający gafy na każdym kroku
-i wreszcie pan Prezydent Andrzej Duda, na drugą kadencję mam nadzieję,bo któż inny-tusk czy schetyna a może debil petru specjalista od sześciu króli?
Panie Prezydencie, totalna opozycja sama się zaora, nie warto na nich zwracać uwagi, kodziarze i reszta mogą sobie packą na muchy pomachać ,oczywiście otrzymaną od starej świni sorosa
kaukaz
-2 # kaukaz 2018-01-04 14:10
Wałęsa buc i megaloman, ale kapusiem jest przez swoich przeciwników politycznych robiony na siłę. I jest jednym z najbardziej znanych i szanowanych Polaków na świecie, a to ma znaczenie jak się jest kimś kto reprezentuje kraj. Andrzej Duda takiego poważania nie ma, pod tym względem lepszy byłby Tusk, ale ten z kolei jest za bardzo znienawidzony przez Polaków lepszego sortu. Ja osobiście nie widzę nikogo kto by się nadawał na Prezydenta, kto byłby powszechnie szanowanym autorytetem, mężem stanu będącym ponad politycznym szambem. Chyba, że ktoś niezwiązany do tej pory z polityką, jakiś wybitny były sportowiec albo artysta.
AA
+2 # AA 2018-01-04 15:25
a Błaszczak, Czarnecki? oni mają sportowe parcie na szklo
Gość
# Gość 2018-01-04 21:36
Jarosław zdecyduje kto zostanie prezydentem

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane

W kinie

No result...