W Lubaczowie odbędzie się debata społeczna

W najbliższy piątek, 24 czerwca w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie odbędzie się debata społeczna dla mieszkańców miasta i gminy Lubaczów pod hasłem „Metody i sposoby oszustów wyłudzających pieniądze”.

Oszuści cały czas szukają nowych pomysłów lub modyfikują dotychczas wykorzystywane metody, aby skutecznie wyłudzać pieniądze, które często stanowią oszczędności całego życia. Przestępcy posługują się podstępem i podszywają się pod funkcjonariuszy lub podają się za dawno niewidzianych krewnych. Policjanci cały czas przestrzegają przed oszustami wyłudzającymi pieniądze tzw. metodą „na policjanta, wnuczka, prokuratora czy amerykańskiego żołnierza”.

Działając w oparciu o zgłaszane do tej pory rekomendacje oraz potrzeby omówienia występującego zjawiska, lubaczowscy policjanci zorganizowali debatę społeczną. Adresatami tego przedsięwzięcia są mieszkańcy miasta i gminy Lubaczów.

Komendant Powiatowy Policji w Lubaczowie mł. insp. Grzegorz Błaszczyk, zaprasza do udziału w debacie społecznej, która odbędzie się 24 czerwca br. o godz. 17., w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie.

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane