Policyjne spotkania z dziećmi i młodzieżą [FOTO]

Spotkanie policjantów z dziećmi fot. KPP LubaczówSpotkanie policjantów z dziećmi fot. KPP Lubaczów

Policjanci z lubaczowskiej komendy spotkają się z młodzieżą szkół podstawowych na terenie powiatu lubaczowskiego. Podczas tych spotkań przypominają o zagrożeniach czyhających na młodych ludzi w internecie. Funkcjonariusze przypominają też o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, zwłaszcza w ruchu drogowym.

Dbając o poprawę bezpieczeństwa i edukację młodzieży, policjanci cyklicznie spotykają się z uczniami szkół podstawowych z terenu całego powiatu. 

Tym razem profilaktyk z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie wraz z dzielnicowym spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Krowicy Samej. Tematem prelekcji było bezpieczeństwo dzieci podczas poruszania się po internecie. Pogadanka miała charakter prewencyjny i z pewnością przyczyni się do wzbogacenia wiedzy młodych ludzi na tematy zagrożeń, z którymi mogą się spotkać, czasem nawet nieświadomie.

Najmłodszym policjanci przybliżyli podstawowe zasady bezpieczeństwa. Dużą atrakcją dla dzieci była również możliwość przymierzenia i zobaczenia z bliska sprzętu policyjnego.

Zdjęcia: KPP Lubaczów

303-238372.jpg303-238373.jpg303-238375.jpgkiermasz-wielkanoc123-2022.jpg

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane