Przetarg na kanalizację w Krowicy Hołodowskiej i Krowicy Samej ogłoszony
Featured

Przetarg na kanalizację w Krowicy Hołodowskiej i Krowicy Samej ogłoszony

Zdjęcie ilustracyjneZdjęcie ilustracyjne

Gmina Lubaczów ogłosiła postępowanie przetargowe na budowę sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Krowica Hołodowska i Krowica Sama. Inwestycja obejmuje także wymianę wodomierzy w trzech miejscowościach na urządzenia umożliwiające zdalny odczyt.

Zamówienie podzielono na dwa zadania. Pierwsze dotyczy budowy kanalizacji sanitarnej w Krowicy Hołodowskiej i Krowicy Samej. W planie jest wykonanie rurociągów grawitacyjnych i tłocznych z rur PCV o łącznej długości blisko 3,5 km.

Druga część obejmuje wymianę 325 wodomierzy na modele ze zdalnym odczytem. Prace obejmą mieszkańców Budomierza (28 sztuk), Krowicy Hołodowskiej (119 sztuk) oraz Krowicy Samej (178 sztuk).

Zamawiający przewiduje realizację całości prac do 30 kwietnia 2026 r. W dokumentacji zaznaczono możliwość unieważnienia przetargu w przypadku braku przyznania środków publicznych na sfinansowanie inwestycji.

Oferty można składać do 14 listopada 2025 r. do godziny 9:00. Otwarcie ofert zaplanowano na godz. 9:15 tego samego dnia.

Co o tym myślisz?
Wszystkich odpowiedzi: 2

10000 Pozostało znaków


NAJNOWSZE INFORMACJE

No More Articles

ZLUBACZOWA.PL - Informacje Lubaczów, powiat lubaczowski

e-mail: redakcja@zlubaczowa.pl
tel. 782 496 418

ZLUBACZOWA.PL - Lubaczowski portal informacyjny. Najważniejsze informacje i wiadomości z Lubaczowa i powiatu lubaczowskiego.

Jesteśmy na Facebooku