W czwartek spotkanie z Elżbietą Łukacijewską i Marcinem Piotrowskim

Elżbieta Łukacijewska fot. archiwum ZLUBACZOWA.PLElżbieta Łukacijewska fot. archiwum ZLUBACZOWA.PL

W najbliższy czwartek (23.05) w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie odbędzie się spotkanie z europosłanką Elżbietą Łukacijewską oraz kandydatem do PE Marcinem Piotrowskim. Tematem spotkania będą kwestie bezpieczeństwa w Europie, Polsce i w Lubaczowie.

Jak informują organizatorzy, spotkanie odbędzie się w formie warsztatów i dyskusji o kwestiach bezpieczeństwa w Europie, Polsce i w Lubaczowie. Wezmą w nim udział europosłanka Elżbieta Łukacijewska oraz kandydat do Parlamentu Europejskiego Marcin Piotrowski. Na spotkaniu obecni będą również fachowcy w swoich dziedzinach, którzy przekażą potrzebną wiedzę, która wykorzystana w praktyce może uchronić nas przed różnymi zagrożeniami.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 23 maja o godzinie 17:00 w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie.

Komentarze   

Czyli co?
+27 # Czyli co? 2024-05-21 06:45
Pan znowu pojawi się w bialej koszuli? Przestrzegam przed oddaniem głosu bo w Brukseli będzie chodził wyłącznie w ukraińskiej soroczce a na pulpicie w sali sejmowej będzie stała flaga ukraińska. Obrońca uciśnionych.
Biden z USA już stwierdził, że ludobójstwa ze strony Izraela w stosunku do Palestynczyków (w dwa miesiące zabili ponad 35500 cywilów) nie było ale doszło do ludobójstwa Rosjan na ukraińcach (w ponad dwa lata 32000)!!!.
Światowa symetria.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Druciana Szczotka
-15 # Druciana Szczotka 2024-05-21 21:19
Cytuję Czyli co?:
Pan znowu pojawi się w bialej koszuli? Przestrzegam przed oddaniem głosu bo w Brukseli będzie chodził wyłącznie w ukraińskiej soroczce a na pulpicie w sali sejmowej będzie stała flaga ukraińska. Obrońca uciśnionych.


Lubię czytać takie komentarze, fajny widok, jak kogoś swędzi i piecze kakaowe oko na widok ludowego ubranka ;) Stawiam kaszankę, że przy okazji męczysz jeszcze jednookiego bandytę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Lulek
+5 # Lulek 2024-05-21 21:29
Cytuję Czyli co?:
Pan znowu pojawi się w bialej koszuli? Przestrzegam przed oddaniem głosu bo w Brukseli będzie chodził wyłącznie w ukraińskiej soroczce a na pulpicie w sali sejmowej będzie stała flaga ukraińska. Obrońca uciśnionych.
Biden z USA już stwierdził, że ludobójstwa ze strony Izraela w stosunku do Palestynczyków (w dwa miesiące zabili ponad 35500 cywilów) nie było ale doszło do ludobójstwa Rosjan na ukraińcach (w ponad dwa lata 32000)!!!.
Światowa symetria.


Nie, w niebieskiej garsonce powinien się tylko pokazywać, bo biała koszula też źle według ludzi bez argumentów, wiedzy i inteligencji jak widać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Kmicic
+13 # Kmicic 2024-05-21 07:44
Ludzie czasami nie wiedzą ,,Kiedy z sceny zejść,, ostatnie wybory pokazały ich marne poparcie w naszym regionie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Wojownik Maryli
-5 # Wojownik Maryli 2024-05-21 15:16
Naucz się pisać, Polaku za dychę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser 2
-2 # Krzysztof Kaiser 2 2024-05-21 15:28
Cytuję Kmicic:
Ludzie czasami nie wiedzą ,,Kiedy z sceny zejść,, ostatnie wybory pokazały ich marne poparcie w naszym regionie.


Pouczasz a sam nie zszedłeś ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Lubię wiedzieć
-14 # Lubię wiedzieć 2024-05-21 21:36
Zejdź wreszcie, zejdź, bo jedno i to samo piszesz. Nasz region powinien docenić Marcina Piotrowskiego, poczytać o nim w ogólnopolskiej i regionalnej prasie, a ludzie są mądrzy i zobaczą w końcu, że dali się wpuścić w maliny słuchając bzdur na temat tego fajnego i zdolnego chłopaka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
max
+8 # max 2024-05-22 08:52
Tak, potwierdzam, Piotrowski to wyjątkowy pajac, idealnie pasowałby do euroburdelu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
n
+9 # n 2024-05-22 08:52
Ludzie są mądrzy i dlatego dostanie takie poparcie jak w wyborach do rady powiatu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ada
0 # Ada 2024-06-02 10:41
Niech robi karierę na Ukrainie i tam urządza tańce z widłami. Tu jest Polska.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ona
+18 # Ona 2024-05-21 13:04
Jestem ciekawa czy za wynajem sali w MDK... będzie uiszczona opłata ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Lulek
-1 # Lulek 2024-05-21 21:26
Wreszcie coś o bezpieczeństwie , akurat na ten temat to naprawdę trzeba porozmawiać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Lulek
-1 # Lulek 2024-05-21 21:26
Wreszcie coś o bezpieczeństwie , akurat na ten temat to naprawdę trzeba porozmawiać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Stryj1
+8 # Stryj1 2024-05-21 21:38
To ta Pani co za najważniesze osiągniecie w jej 15 letniej pracy w PE uważa zatrudnienie setki stażystów. :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Eye of the beholder
0 # Eye of the beholder 2024-05-22 09:48
Piękna para z nich myślę, że zaiskrzyło. Wszędzie razem na plakacie, na płocie super.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |