Rusza kolejna edycja konkursu dla dzieci i młodzieży organizowanego przez Poseł Teresę Pamułę

Dzieci i młodzież w wieku od 6 do 17 lat mogą wziąć udział w kolejnej edycji konkursu organizowanego przez Poseł Teresę Pamułę. Zadaniem jest samodzielne przygotowanie dowolną techniką prac plastycznych nawiązujących do słów Jana Pawła II - "W górach - bliżej Boga"

Celem konkursu organizowanego przez Poseł Pamułę jest przede wszystkim "przypomnienie postaci niezwykłego człowieka Papieża-Karola Wojtyły, wielkiego Polaka, syna polskiej ziemi, papieża młodych, budowniczego cywilizacji miłości i pokoju", a także "Pielęgnowanie pamięci o Świętym Janie Pawle II.".

Konkurs podzielony jest na dwie kategorie wiekowe - uczniowie w wieku od 6 do 10 lat oraz młodzież z wieku od 11 do 17 lat. Zadaniem uczestników konkursu jest samodzielne przygotowanie dowolną techniką prac plastycznych nawiązujących do słów Jana Pawła II - "W górach - bliżej Boga". Prace należy przekazać w nieprzekraczalnym terminie do 27 maja 2024 roku pocztą tradycyjną na adres: Biuro Poselskie Poseł na Sejm Teresy Pamuły, ul. Rynek 25, 37-600 Lubaczów lub osobiście w biurze pod wyżej wymienionym adresem. Najpiękniejsze prace zostaną nagrodzone.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie w regulaminie (kliknij, aby przejść)

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.