Bolesław Dydyk - Bliżej ludzkich spraw

Nazywam się Bolesław Dydyk. Jestem wieloletnim nauczycielem i dyrektorem szkoły w Baszni Dolnej. Udzielam się w pracy organizacji pozarządowych. Przyszedł czas, abym swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności wykorzystał w Radzie Powiatu Lubaczowskiego. Kandyduję z listy Koalicyjnego Komitetu Wyborczego TRZECIA DROGA, z miejsca 4 w okręgu 2.

Jestem głęboko przekonany, że razem możemy wiele uczynić, aby nasz powiat był  jeszcze lepszym miejscem do życia dla wszystkich mieszkańców.

Przez cały okres mojej działalności społecznej i zawodowej, zawsze miałem na celu aktywne działanie na rzecz naszego powiatu.

Moje kandydowanie jest obietnicą kontynuacji tej pracy, ale w jeszcze szerszym zakresie. Razem możemy sprawić aby nasz powiat był lepszym miejscem  do życia. Liczę na współpracę z Wami. Wasze opinie i pomysły są dla mnie bardzo ważne. Tylko razem, jako społeczność zjednoczona wokół wspólnych celów, możemy osiągnąć rzeczy wielkie. Razem zbudujmy lepszą przyszłość Powiatu Lubaczowskiego!

Jako Radny chciałbym realizować następujący program:

- Wspieranie rozwoju szkół ponadpodstawowych i Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego z naszego powiatu.

- Wspieranie rozwoju infrastruktury dróg powiatowych z chodnikami i ścieżkami rowerowymi oraz właściwe ich utrzymanie w sezonie zimowym.

- Ścisła współpraca z przedsiębiorcami w zakresie rozwoju ich firm.

- Wspieranie inicjatyw społecznych na rzecz integracji i promowania lokalnych społeczności.

- Promocja walorów turystycznych i krajobrazowych naszego powiatu.

- Działania na rzecz podniesienia jakości pracy szpitala powiatowego poprzez pozyskanie nowej kadry medycznej, zakup nowoczesnego sprzętu medycznego.

-  Modernizacja linii kolejowej do Jarosławia i Bełżca.

Każdy dla mnie jest ważny. Z góry dziękuję za każdy głos oddany na moją kandydaturę.

Bolesław Dydyk

Materiał KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.