Laureaci konkursu "Bezpieczne wakacje 2023" odebrali nagrody [ZDJĘCIA]

fot. KPP Lubaczówfot. KPP Lubaczów

W Komendzie Powiatowej Policji w Lubaczowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień laureatom konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2023”. W swoich pracach dzieci i młodzież nawiązywały do bezpiecznego spędzenia wakacji. Konkursowe prace cechowała duża kreatywność, a także różnorodność technik wykonania.

W miniony piątek, w świetlicy lubaczowskiej komendy, odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym w powiatowym etapie konkursu plastycznego „Bezpieczne wakacje 2023”. Nagrody i dyplomy wręczyli: Komendant Powiatowy Policji w Lubaczowie mł. insp. Grzegorz Błaszczyk, Starosta Lubaczowski Zenon Swatek, Burmistrz Miasta Lubaczowa Krzysztof Szpyt oraz przedstawiciel Gminy Lubaczów Agata Antonik.

W uroczystości uczestniczyli także Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego kom. Paweł Farion oraz asp. Anna Hanus-Witko, która była odpowiedzialna za organizację konkursu na szczeblu powiatowym. Obecni byli również rodzice oraz opiekunowie laureatów i osób wyróżnionych w konkursie.

Ogłoszony latem konkurs adresowany był do dzieci w wieku od 6 do 15 lat. Komisja konkursowa w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie wybrała spośród 82 prac, 9 najlepszych w trzech kategoriach wiekowych, biorących udział w konkursie „Bezpieczne Wakacje 2023”. W każdej kategorii wiekowej, komisja przyznała również po dwa wyróżnienia. Wyniki znajdziecie tutaj. 

- Spotkanie z laureatami i ich opiekunami przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Prace laureatów wezmą udział w wojewódzkim etapie konkursu. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy. - podsumowuje asp. Anna Hanus-Witko z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie

Nagrody zostały ufundowane przez Starostę Lubaczowskiego, Burmistrza Miasta Lubaczowa oraz Wójta Gminy Lubaczów.

Zdjęcia: KPP Lubaczów

Źródło: KPP Lubaczów

Komentarze   

Krzysztof 1
+13 # Krzysztof 1 2023-10-30 10:34
Gruby jeszcze nie spakowany?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia