Policjanci zapraszają seniorów na debatę dotyczącą bezpieczeństwa

Lubaczowscy policjanci zapraszają seniorów na debatę społeczną pn. „Bezpieczeństwo seniorów”. Debata odbędzie się w poniedziałek, 13 marca br. o godz. 17.00 w siedzibie Centrum Aktywności Seniorów w Lubaczowie, ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 31.

Oszuści cały czas szukają nowych pomysłów lub modyfikują dotychczas wykorzystywane metody, aby skutecznie wyłudzać pieniądze, które często stanowią oszczędności całego życia. Przestępcy posługują się podstępem i podszywają się pod funkcjonariuszy lub podają się za dawno niewidzianych krewnych. Policjanci cały czas przestrzegają przed oszustami wyłudzającymi pieniądze tzw. metodami na "policjanta", "wnuczka", "prokuratora" czy "amerykańskiego żołnierza”.

- Działając w oparciu o zgłaszane do tej pory rekomendacje oraz potrzeby omówienia występującego zjawiska, lubaczowscy policjanci zorganizowali debatę społeczną. Adresatami tego przedsięwzięcia są mieszkańcy miasta i gminy Lubaczów. - informuje KPP w Lubaczowie

Komendant Powiatowy Policji w Lubaczowie mł. insp. Grzegorz Błaszczyk, zaprasza do udziału w debacie społecznej, która odbędzie się 13 marca br. o godz. 17.00 w siedzibie Centrum Aktywności Seniorów w Lubaczowie, ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 31.

Źródło: KPP Lubaczów

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.