Bardzo Młoda Kultura. Za nami spotkanie informacyjne

fot. MBP Lubaczófot. MBP Lubaczó

We wtorek w MBP w Lubaczowie odbyło się spotkanie informacyjne poświęcone trzyletniemu projektowi Narodowego Centrum Kultury w Przemyślu o nazwie „Bardzo Młoda Kultura”. Spotkanie zgromadziło przedstawicieli lokalnych instytucji kulturalnych i oświatowych, organizacji pozarządowych oraz osób zainteresowanych współpracą w ramach projektu.

Podczas spotkania przedstawiona została szczegółowa koncepcja i regulamin projektu, który ma na celu promowanie kultury wśród młodych ludzi poprzez organizację różnorodnych wydarzeń kulturalnych, warsztatów artystycznych oraz spotkań z twórcami kultury. Jednym z głównych założeń projektu jest stworzenie platformy do współpracy kulturalnej między różnymi podmiotami i młodzieżą. Uczestnicy będą mogli wymieniać się doświadczeniami i wspólnie realizować innowacyjne projekty.

- Po zapoznaniu się ze szczegółami projektu (takimi jak np. kwota dofinansowania, terminy i tematy szkoleń, koncepcje partnerstwa, zasady współpracy), uczestnicy spotkania wyrażali entuzjazm oraz gotowość do zaangażowania w projekt „Bardzo Młoda Kultura” i wnoszenia swojego wkładu w jego realizację poprzez udział w otwartym konkursie na partnerstwa lokalne, w skład których wchodzić będą grupy młodzieży z Lubaczowa. - relacjonuje MBP w Lubaczowie

Spotkanie zakończyło się podsumowaniem dyskusji. Wszyscy uczestnicy wyrazili nadzieję na owocną współpracę i sukces projektu „Bardzo Młoda Kultura”.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.