Policjanci z wizytą u przedszkolaków

fot. KPP Lubaczówfot. KPP Lubaczów

Funkcjonariusze odwiedzają uczniów szkół podstawowych oraz przedszkolaków. Podczas spotkań mówią o zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze, bezpiecznych zachowaniach w domu, w szkole i podczas zabawy. W ubiegły piątek policjanci odwiedzili przedszkolaków z „Krainy Malucha” w Dąbkowie.

Mł.asp. Anna Hanus-Witko wraz z funkcjonariuszami ruchu drogowego mł.asp. Radosławem Pilip i sierż.szt. Małgorzatą Załoga odwiedzili dzieci w „Krainie Malucha” w Dąbkowie.

W trakcie spotkania mundurowi rozmawiali z dziećmi na temat bezpieczeństwa, zarówno w domu, w szkole i na drodze. Uczyli dzieci, jak prawidłowo przechodzić przez przejście dla pieszych. Tłumaczyli najmłodszym, że noszenie elementów odblaskowych ma ogromne znaczenie dla ich bezpieczeństwa. Przypominali numery alarmowe i zasady ich używania.

Niemałą atrakcją było dla dzieci spotkanie z policyjnym misiem Popo, który również pokazywał maluchom jak bezpiecznie przechodzić przez przejście dla pieszych.

fot. KPP Lubaczówfot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczówfot. KPP Lubaczów

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane