Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Baszni Dolnej zdobyli Puchar Wójta Gminy Lubaczów

fot. gminalubaczow.plfot. gminalubaczow.pl

Uczniowie ze szkół podstawowych z terenu Gminy Lubaczów w drugim półroczu roku szkolnego 2021/2022 rywalizowali w cyklu 4 turniejów piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Lubaczów. Najlepsi okazali się piłkarze z Baszni Dolnej.

W Turnieju brały udział drużyny dziewcząt i chłopców z każdej szkoły, w dwóch kategoriach „klasowych”: klasa IV-VI, klasa VII-VIII. Drużyny te rozegrały po jednym turnieju w każdej kategorii.

W dniu 9 czerwca 2022 r. na „Orliku” w Baszni Dolnej po rozegranym ostatnim, czwartym turnieju podsumowano zdobyte przez wszystkie drużyny punkty, w efekcie czego został ustalony następujący ranking szkół:

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Baszni Dolnej – 31 pkt
II miejsce – Szkoła Podstawowa w Młodowie – 26 pkt
III miejsce – Szkoła Podstawowa w Krowicy Samej – 19 pkt
IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Lisich Jamach – 18 pkt
V miejsce – Szkoła Podstawowa w Załużu – 11 pkt

Tego dnia na „Orliku” w Baszni Dolnej z rąk Wójta Gminy Lubaczów Wiesława Kapla każda ze szkół otrzymała pamiątkowy puchar i dyplom.

- Turnieje piłki nożnej, Kwietny Bieg oraz Spartakiady dla uczniów klas 1-3 i przedszkolaków, które odbyły się już w naszej gminie są częścią działań Gminy Lubaczów promujących aktywność sportową wśród najmłodszych mieszkańców gminy oraz dorosłych. Kolejne sportowe przedsięwzięcia będą realizowane w okresie wakacyjnym, a z programem aktywności do szkół wrócimy w nowym roku szkolnym. - informuje Gmina Lubaczów

Źródło: gminalubaczow.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane