Stypendia dla uzdolnionych uczniów z powiatu lubaczowskiego. Rusza X edycja

Przed nami 10 edycja Programu Stypendialnego organizowanego przez Fundację Banku Spółdzielczego. W tym roku przyznane zostaną 4 stypendia dla zdolnych uczniów szkół podstawowych i średnich z powiatu lubaczowskiego. Ruszył właśnie nabór.

Celem Programu Stypendialnego organizowanego przez Fundacją Banku Spółdzielczego jest wspieranie rozwoju uzdolnień uczniów powiatu lubaczowskiego, promowanie wartości edukacji oraz inicjowanie współpracy środowiska lokalnego w tym zakresie.

W tym roku przyznane zostaną 4 stypendia dla zdolnych uczniów. O stypendium mogą starać się uczniowie klas siódmych i ósmych szkół podstawowych (w roku szkolnym 2021/22) oraz szkół ponadpodstawowych (liceów ogólnokształcących i techników) z terenu powiatu lubaczowskiego. Natomiast każda szkoła może wytypować maksymalnie trzech kandydatów do stypendium naukowego tj.
dla uczniów o szczególnych zdolnościach matematyczno – ekonomicznych.

Na stronie internetowej Fundacji Banku Spółdzielczego (kliknij, aby przejść) znajdziecie regulamin oraz wniosek wraz załącznikami. Dokumenty dotyczące X edycji Programu stypendialnego można składać od 10.11.2021 do 30.11.2021, od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 15:00, w Banku Spółdzielczym w Lubaczowie, ul. Rynek 28.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane