Masz w domu niepotrzebne rzeczy? Przynieś je do Zespołu Szkół w Lubaczowie i pomóż uczniom!

fot. archiwum powiatlubaczowski.plfot. archiwum powiatlubaczowski.pl

Zespół Szkół w Lubaczowie rusza z akcją „ZS-owy Bazarek” w ramach której, zachęca mieszkańców naszego powiatu do przekazania niepotrzebnych rzeczy, które jeszcze mogą posłużyć innym. Zostaną one sprzedane za symboliczną cenę, a całkowity dochód zostanie przeznaczony na stypendia dla uzdolnionych uczniów.

Zespół Szkół w Lubaczowie zaprasza mieszkańców powiatu lubaczowskiego do wzięcia udziału w akcji „ZS-owy Bazarek”. W tej chwili społeczność szkoły prowadzi zbiórkę przedmiotów, które 20 listopada zostaną wystawione na sprzedaż, a cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na stypendia dla uczniów Zespołu Szkół w Lubaczowie w ramach programu stypendialnego Fundacji Świętego Mikołaja. 

- Jeśli macie w domu rzeczy, których już nie używacie lub macie wyrzucić, a wiecie, że mogą się przydać komuś innemu przynieście je do internatu naszej szkoły. – zachęca Agnieszka Wojciechowska z Zespołu Szkół w Lubaczowie

Organizatorzy zbierają książeczki, bajki, albumy, czasopisma, wszelkiego rodzaju gadżety bożonarodzeniowe, a także rzeczy z drewna, gliny, włóczki krępiny i bibułki. Mile widziane są również pluszaki, gry, zabawki, kompozycje kwiatowe oraz odzież. Można przekazać także biżuterię, kubki i wiele innych drobiazgów.

"

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

ObywatelS
+11 # ObywatelS 2021-11-07 11:55
Czy prawdą jest, że ustawa o weryfikacji szczepień przez pracodawcę będzie przewidywała możliwość zwolnienia pracownika placówki leczniczej, który nie przyjmie szczepionki???
Skoro szczepionka nie daje żadnej gwarancji, że się nie zarazimy oraz dodatkowo, nadal będziemy przenosić wirusa to w jakim celu takie przepisy?
Pozwolę sobie wkleić link do artykułu, gdzie o tym przeczytałem: money.pl/.../...

Druga sprawa, to pytanie dlaczego mój ostatni komentarz w tej kwestii został skasowany? Nie używałem przecież wulgaryzmów ani nikogo nie obrażałem. Zwróciłem tylko uwagę, że w mojej ocenie zwalnianie ludzi za brak szczepionki to skandal. Szczególnie, że dotyczy to służby zdrowia, tak bardzo dotkniętej przez braki kadrowe i niedofinansowan ie. Jeśli ktoś chce się szczepić różnymi preparatami to śmiało - droga wolna ale bez zmuszania do tego innych.
Rozumiem, pewnie nie wolno pisać nic "kontrowersyjne go" jak na dzisiejsze standardy poprawności...
Ciekawy
+20 # Ciekawy 2021-11-07 12:28
Nie wiem co napisałeś wcześniej ObywatelIS, z jakiego powodu usunęli, skoro nie obrażasz ani nie jesteś wulgarny. W związku z tym moje pytanie, dlaczego nie usuwają komentarzy osoby polal2010, które bardzo często są chamskie, obrażające, pełne nienawiści?
Jajeczko
-6 # Jajeczko 2021-11-07 13:53
Artykuł jest o ZS oraz częściowo charytatywnej akcji..I nagle wbija taki palant podobny do wyżej wspomnianego polaka ( również celowo z małej litery ) I zaczyna napierdzielać o zupełnie odmiennym temacie I jeszcze się burzy, że został usunięty..wpros t szczyt buractwa i głupoty, no ale cóż..skoro administracja na to pozwala, to gównoburza będzie tutaj trwać..
Monokl
+14 # Monokl 2021-11-07 14:56
Regulamin tego nie zabrania. Za to zabrania obrażać inne osoby tak jak to robisz w swoim komentarzu. Proszę moderację o zweryfikowanie tych standardów komentowania.
Ofelia
+11 # Ofelia 2021-11-07 15:01
Buractwem panie Jajeczko jest wyzywać innych, którzy w wyrażają swoje zdanie na ważne tematy. Niezależnie od tego czy pod dobrym artykułem czy nie. Skoro regulamin tego nie zabrania.
polak2010*
+3 # polak2010* 2021-11-07 16:02
Cytuję Ofelia:
Buractwem panie Jajeczko jest wyzywać innych, którzy w wyrażają swoje zdanie na ważne tematy. Niezależnie od tego czy pod dobrym artykułem czy nie. Skoro regulamin tego nie zabrania.


Komentuje się problemy poruszające w artykule. Swoje zdanie na "ważne" tematy (wg Ciebie), możesz komentować w mediach społecznościowy ch, nikt Ci tego nie zabrania, bez sensu są komentarze nie na temat. Mała uwaga; nie dotyczy to bzdur, które są pisane po linii admina, przez takiego jednego.... mam nadzieję, że takiego poziomu nie prezentujesz
Jajeczko
-7 # Jajeczko 2021-11-07 15:03
Oczywiście, że nie zabrania..lecz kultura wręcz nakazuje by komentować artykuł, a nie wtrącać tematy kompletnie niezwiązane..sw iadczy to jedynie o osobie, która to robi, o poziomie administratorów jak i portalu..czyżby stał za Nim ten sam PR/HR jak i za Morawieckim,któ ry będąc zapytanym o cenę chleba poszedł w tany w kierunku rolnictwa?
Ofelia
+10 # Ofelia 2021-11-07 15:05
Człowiek, który zaczyna konwersację od wzywania innych od palantów i buraków, będzie teraz innych uczył kultury... to jest ta nowoczesność i standardy o których się tyle mówi tak? :-x
Stryj
# Stryj 2021-11-07 21:53
Jest pani kretynką
polak2010
-15 # polak2010 2021-11-08 13:42
Politycy opozycji liberalno-lewic owej zapytani jaki mają swój pomysł na ochronę granicy. Odpowiedz cyt.musimy odsunąć PiS od władzy
AntyPiS
+10 # AntyPiS 2021-11-08 13:53
Cytuję polak2010:
Politycy opozycji liberalno-lewicowej zapytani jaki mają swój pomysł na ochronę granicy. Odpowiedz cyt.musimy odsunąć PiS od władzy


I znowu piszesz nie na temat. Już raz wszystkie komentarze pod tym artykułem z tego powodu usunięto. Ale wiadomo. Twoje będą wisieć bo kiedyś już była taka akcja, że wszystkim usunęli a Twój propagandowy został. Przypadek. Nie sądzę.
aa
+7 # aa 2021-11-08 16:45
Cytuję polak2010:
Politycy opozycji liberalno-lewicowej zapytani jaki mają swój pomysł na ochronę granicy. Odpowiedz cyt.musimy odsunąć PiS od władzy


Na Podlasiu przeprowadzono sondę uliczną- pytanie brzmiało - co zrobiłby Pan/Pani jeśli w najbliższej rodzinie urodził by się Homo sapiens? większość odpowiedzi było w stylu "no trudno ale co miałbym zrobić przecież z domu nie wyrzucę trzeba by to było wychować jak normalnego człowieka" A TOJA ODPOWIEDŹ JAKA BY BYŁĄ?
ROMAN
-5 # ROMAN 2021-11-08 15:36
Mam Jelcza na chodzie!
polak2010
-6 # polak2010 2021-11-08 21:05
Wspierajmy naszych funkcjonariuszy i żołnierzy walczących na wschodniej granicy.
Dmw
-8 # Dmw 2021-11-08 21:48
Zgadzam się. Pała,gaz, gumowe kule,w ostateczności ostra amunicja. Bydło inaczej nie rozumie. Ewentualnie drony z gazami bojowymi. Trzeba bronić Polski przed tą dziczą. Ja bym się nawet nie cyrtolil. A w ogóle to po co wojska USA są w Polsce? W końcu jesteśmy w NATO,to niech pomogą. 3 razy S- strzelać, strzelać i jeszcze raz strzelać
broszka
# broszka 2021-11-08 22:15
Lepiej Sobibór II Bydło nie ma człowieczeństwa , a ty czlowiek po takim postem czym jesteś? Odpowiem ci parafrazując kapitana Wagnera Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić takie pisanie
Jacek
+3 # Jacek 2021-11-09 16:42
Cytuję Dmw:
Zgadzam się. Pała,gaz, gumowe kule,w ostateczności ostra amunicja. Bydło inaczej nie rozumie. Ewentualnie drony z gazami bojowymi. Trzeba bronić Polski przed tą dziczą. Ja bym się nawet nie cyrtolil. A w ogóle to po co wojska USA są w Polsce? W końcu jesteśmy w NATO,to niech pomogą. 3 razy S- strzelać, strzelać i jeszcze raz strzelać

Przed tobą na pewno trzeba się bronić.
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2021-11-09 10:51
Cytuję polak2010:
Wspierajmy naszych funkcjonariuszy i żołnierzy walczących na wschodniej granicy.


Tak wspierać należy bo to jest już o krok od wojny. Tylko PiS uważa, że da sobie radę sam. Choć teraz mówi o pomocy sprzymierzeńców . Tylko kogo jak z wszystkimi na czele z UE, PiS się skłócił. A jak tam zablokują szlak to zostaje im jeszcze jeden i problem będziemy mieli u Nas na granicy z Ukrainą. Ja nie w tej to w następnej fali prawdopodobnie to My będziemy tak jak Podlasie. No chyba, że Nas też ten mur obejmie.
Dmw
-6 # Dmw 2021-11-09 17:48
U nas ten numer po prostu nie przejdzie. Jak tylko wejdą do Polski to dostaną porządny wpier,,,ok i odechce im się migracji
Zresztą Polacy mają wprawę. Pod Wiedniem w 1683 powstrzymali bydło,w 1920 też powstrzymali bydło tylko że czerwone i teraz też powstrzymają. Tylko czemu Polska zawsze musi bronić Europy?
Dmw
-6 # Dmw 2021-11-09 17:50
A jeszcze jak naszym służbom pomogą kibice to będą spierdzielac w podskokach,gubi ąc plecaki i resztę tobołków

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane