Nagrody od wójta Gminy Lubaczów z okazji Dnia Edukacji Narodowej

fot. gminalubaczow.plfot. gminalubaczow.pl

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, 14 października w Urzędzie Gminy w Lubaczowie odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego zaproszeni Nauczyciele oraz Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych zostali uhonorowani Nagrodami Wójta Gminy Lubaczów.

To szczególne wyróżnienie z rąk Wójta Gminy Wiesława Kapla odebrali pedagodzy, którzy mają szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Podczas spotkania nie zabrakło również życzeń i gratulacji.

Wójt Gminy podziękował Nauczycielom za wysiłek, który wkładają w nauczanie i wychowywanie kolejnych pokoleń. Podkreślił, że zawód nauczyciela jest nie tylko pracą, ale również pasją i misją oraz wielką odpowiedzialnością za kształtowanie młodych umysłów. Wójt pogratulował nagrodzonym, a wszystkim pracownikom oświaty życzył satysfakcji z podejmowanych działań,  wielu sukcesów w pacy zawodowej i spełnienia marzeń. - informuje Urząd Gminy Lubaczow

Uroczystość była także dobrą okazją do wymiany doświadczeń oraz rozmów, w trakcie których podkreślono dobrą współpracę placówek oświatowych z samorządem.

Nagrody Wójta Gminy Lubaczów otrzymali:

Nauczyciele:

 1. Tamara Głaz,
 2. Marta Polak,
 3. Jadwiga Wacnik,
 4. Edyta Hass,
 5. Joanna Tkacz,
 6. Elżbieta Oleszycka,
 7. Jan Kudyba,

Dyrektorzy:

 1. Halina Sioma,
 2. Bolesław Dydyk,
 3. Jolanta Włoch
 4. Jadwiga Chomyszyn,
 5. Barbara Jaremkiewicz,
 6. Anna Pelc

Zdjęcia: gminalubaczow.pl

IMG_2968.jpgIMG_2973.jpgIMG_2980.jpgIMG_2985.jpgIMG_2990.jpgIMG_2994.jpgIMG_2999.jpgIMG_3004.jpgIMG_3008.jpgIMG_3012.jpgIMG_3017.jpgIMG_3023.jpgIMG_3033.jpg

Źródło: gminalubaczow.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Date
# Date 2021-10-19 21:05
Jakos w sluzbie zdowia nagrod z Covid19 nie widac a za siedzenie w domu wnoszacych ogromny wklad w spoleczenstwo sa !!!

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane