Rusza nabór do Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych w Lubaczowie

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Twoja Szkoła w Lubaczowie prowadzi nabór na pierwszy oraz kolejne semestry. 

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych – Twoja Szkoła jest szkołą niepubliczną, założoną w 2021 roku przez Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji przy Liceum Ogólnokształcącym w Lubaczowie. Szkoła działa zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa oświatowego co oznacza że spełnia wymagania Art. 14 ust. 3 Ustawy Prawo Oświatowe.

Liceum jest szkołą ponadpodstawową i kształci osoby dorosłe, które ukończyły 18 rok życia lub ukończą go do końca roku kalendarzowego w roku szkolnym, w którym zostały przyjęte. Szkoła kształci słuchaczy w cyklu 4-letnim na podbudowie ośmioletniej szkoły podstawowej (po reformie), a do roku szkolnego 2022/23 szkoła prowadzi oddziały dotychczasowego trzyletniego liceum dla dorosłych. Zajęcia prowadzone są w formie zaocznej i odbywają się co 2 tygodnie przez 2 dni. Ukończenie umożliwia uzyskanie wykształcenia średniego oraz świadectwa dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego. Dzięki temu możliwe jest dalsze kontynuowanie nauki w szkole policealnej lub na studiach wyższych.

Ponadto szkoła wydaje zaświadczenia dla ZUS, KRUS, MOPS i innych instytucji oraz legitymacje szkolne uprawniające do zniżek. Czas organizacji lekcji nie koliduje z pracą, czy zajęciami domowymi. Szkoła zawsze przygotowuje dogodne warunki zjazdów, a do tego osoby uczęszczające mają wolne weekendy.

Zajęcia odbywają się w Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Lubaczowie ul. Kościuszki 26 . / Pawilon - wejście do od dolnego parkingu przy sali gimnastycznej /

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 609 658 161 lub 16 632 11 53: od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 14:00 oraz na Facebooku.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.