Stypendia dla uzdolnionych uczniów z powiatu lubaczowskiego

Przed nami kolejna edycja Programu Stypendialnego organizowanego przez Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji działające przy Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie oraz Fundację Banku Spółdzielczego.

Celem Programu Stypendialnego jest wspieranie rozwoju uzdolnionych uczniów szkół z powiatu lubaczowskiego, promowanie wartości edukacji oraz inicjowanie współpracy środowiska lokalnego w tym zakresie. 

W tym roku planujemy wręczyć 9 czeków stypendialnych, w tym cztery stypendia naukowe. Dodatkowo, po raz kolejny, planujemy przyznać stypendium dla ucznia uzdolnionego sportowo oraz dla ucznia o zdolnościach artystycznych - informuje Marek Chmiel ze Stowarzyszenia Rozwoju Edukacji

Na stronie internetowej Stowarzyszenia: www.stowarzyszenie.lo-lubaczow.pl znajdują się dokumenty do pobrania: regulamin, wniosek, plan rozwoju i oświadczenie. Dokumenty można składać od 18.10.2019 do 08.11.2019, w godzinach 10.00 – 14.00 w pokoju administracji w Liceum Ogólnokształcącym w Lubaczowie.

W razie pytań prosimy o kontakt z  Markiem Chmielem – tel.515 370 479, adres e-mail: marekchm@poczta.fm.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

mądry
+2 # mądry 2019-10-30 13:07
Jak kwotę 1500 można nazywać "stypendium" ?
Jak dam 1zł komuś zdolnemu to też to będzie stypendium?

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane