Przed nami kolejna Gala Przedsiębiorczości. Gościem specjalnym prezes grupy Asseco Poland

Podczas Gali Przedsiębiorczości nagradzani są uczniowie za szczególne osiągnięcia fot. ZS w LubaczowiePodczas Gali Przedsiębiorczości nagradzani są uczniowie za szczególne osiągnięcia fot. ZS w Lubaczowie

W czwartek (23.11) w Zespole Szkół w Lubaczowie już po raz czwarty odbędzie się Gala Przedsiębiorczości. Podczas wydarzenia najzdolniejsi uczniowie otrzymają stypendia. W tym roku gościem specjalnym będzie prezes grupy Asseco Poland Adam Góral.

Gala rozpocznie się koncertem akordeonowym w wykonaniu Marka Majchera. Następnie wykład wygłosi Konsul Honorowy Republiki Słowackiej, założyciel i prezes grupy Asseco Poland dr. Adam Góral

W dalszej części zaplanowano podsumowanie programów stypendialnych oraz wręczenie nagród i podziękowań przedsiębiorcom i darczyńcom.

W trakcie tego wydarzenia nastąpi tez oficjalne podpisanie umowy współpracy między Państwową Akademią Nauk Stosowanych a Zespołem Szkół im. gen. Józefa Kustronia.

- Będzie to wyjątkowy dzień pełen inspiracji, refleksji i uznania dla przedsiębiorców oraz osób wspierających rozwój naszej społeczności. Zapewniamy, że to wydarzenie będzie okazją do wymiany doświadczeń oraz nawiązania cennych kontaktów. - zapewniają organizatorzy

Początek w czwartek 23 listopada o godz. 10:00 w szkolnej hali sportowej.

Komentarze   

Klienci
+3 # Klienci 2023-11-23 01:15 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Czy wiadomo?
+7 # Czy wiadomo? 2023-11-23 19:36
Gdzie jest posłanka dbająca o dobro rolników a należąca do Prawa i Sprawiedliwości Teresa Pamuła? Protestujący polscy olnicy na granicy czekają na pomoc i ciepłą herbatę! Polscy przewoźnicy też.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Czy wiadomo?
0 # Czy wiadomo? 2023-11-24 17:31
- Nie ma szansy na wspólny rząd - powiedział Krzysztof Bosak po rozmowach Konfederacji z premierem Matueszem Morawieckim. Wicemarszałek Sejmu podkreślił, że wykorzystał czas na rozmowy o polskich interesach, na co przeznaczono łącznie ponad 1,5 godziny. Większość spotkania miała dotyczyć sytuacji na granicy polsko-ukraińsk iej, a - według Bosaka - "na twarzy premiera było widać zdziwienie", gdy poznawał szczegóły okoliczności protestu transportowców. No tak premier jest zdziwiony bo minister Błaszczak był w Ukrainie w poniedziałek i nic nie widział.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser 2
+1 # Krzysztof Kaiser 2 2023-11-25 00:14
Konfa nawet nie powinna iść z PiS-em na jakąkolwiek rozmowę skoro chcieli ten stolik wywrócić. A z tym stolikiem to z tego co mówi Mikke to wyglądało, że razem z PiS chciała Konfa przy nim siedzieć. No i na całe szczęście PiS sama Konfa nie wystarcza bo Konfederacja w pogoni za władzą mogłaby się sprzedać. To pójście na rozmowy w tej sytuacji co teraz jest potwierdza, że mogły być rozmowy co by było gdy Konfa wystarczyła.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.