Przedszkolaki z Załuża już po uroczystym pasowaniu [ZDJĘCIA]

To były niezwykle ważne chwile dla dzieci z Załuża. W poniedziałek najmłodsi uczniowie z Załuża zostali pasowani na przedszkolaka. 

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowy moment w życiu każdego dziecka! Pełen emocji, nie tylko dla malucha, ale także dla jego rodziców. To czas, w którym najmłodsze pociechy otwierają pierwszy rozdział swojej edukacyjnej przygody na drodze do samodzielności i zdobywania wiedzy. Pasowanie to symboliczne wprowadzenie dziecka w świat przedszkola, a zarazem moment, w którym maluchy mogą zacząć odkrywać swoje talenty i zainteresowania.

W poniedziałek (13.11) przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego przy Społecznej Szkole Podstawowej w Załużu pod kierunkiem wychowawczyni Marzeny Pukas doczekały się tego ważnego występu. Wierszem i tańcem pokazały to czego nauczyły się do tej pory. Następnie za sprawą  Dyrektor Barbary Jaremkiewicz, każdy stał się pełnoprawnym Przedszkolakiem!

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.