Ruszają zajęcia w lubaczowskim oddziale EDUN Korepetycje

Od dnia 2 listopada ruszają zajęcia w lubaczowskim oddziale EDUN Korepetycje. Oddział w Lubaczowie jest trzecią tego typu jednostką na terenie województwa podkarpackiego po  Rzeszowie i Sanoku.

EDUN Korepetycje to ogólnopolska sieć profesjonalnych centrów korepetycyjnych – nasze oddziały stworzyliśmy z myślą o Tobie. Jako jedyni w kraju oferujemy bardzo szeroki wachlarz zajęć edukacyjnych i korepetycji, a także kursy językowekursy maturalne i półkolonie .

W Lubaczowskim oddziale rozpoczynamy zajęcia w następujących grupach : matematyka szkoła podstawowa i szkoła średnia, język angielski szkoła podstawowa, język niemiecki szkoła podstawowa, chemia szkoła podstawowa. Nowością są korepetycje dla uczniów klas geodezyjnych z przedmiotów zawodowych. Oferujemy również korepetycje z informatyki na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Dla chętnych uczniów naszej szkoły oferujemy weekendowe bezpłatne szkolenia z zakresu rozwoju osobistego. Nauczenie się takich umiejętności: jak radzić sobie ze stresem, jak nauczyć się wystąpień publicznych, jak nabrać pewności siebie czy jak wyznaczać sobie cele i jak je realizować, to wiedza i umiejętności potrzebne w każdej chwili i w każdym miejscu!  Istnieje możliwość uruchomienia innych zajęć w razie zainteresowania potencjalnych uczestników i dostępnych korepetytorów. W chwili obecnej poszukujemy korepetytorów z matematyki poziom rozszerzony oraz z języka angielskiego szkoła średnia. Jesteśmy otwarci na współpracę  z aktywnymi nauczycielami, nauczycielami będącymi na emeryturze, studentami, czy osobami mającymi kierunkowe wykształcenie, a którzy chcieliby się sprawdzić w pracy z dziećmi czy młodzieżą.  Oferujemy atrakcyjne formy współpracy. Osoby zainteresowane proszę  o wysłanie swojego CV na adres e-mail lubaczow@edun.pl

W EDUN Korepetycje zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w grupach max 4 osobowych, lubaczowski oddział posiada 4 przestronne sale lekcyjne, strefę relaksu dla opiekunów lub rodziców. Siedziba oddziału lubaczowskiego, to Rynek 18 naprzeciwko parku od strony południowej. Dla uczniów spoza Lubaczowa zapewniamy elastyczny grafik dostosowany do możliwości komunikacyjnych. Ze względu, że zajęcia prowadzone są w sposób zindywidualizowany istnieje możliwość dopisania się do grupy w każdej chwili. Każdy uczeń ma możliwość uczestniczenia w bezpłatnej lekcji próbnej przed podjęciem ostatecznej decyzji. Fizycznego zapisu można dokonać w siedzibie oddziału od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 18.00, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu spotkania. Telefon do kontaktu 537 148 047.

Wstępnego zapisu można dokonać również przez stronę: https://edun.pl/lubaczow/ wybierając miasto i przedmiot korepetycji.

„Najlepszym sposobem na przewidzenie przyszłości jest stworzenie jej samemu”
Peter Drucker

Stwórzmy ją wspólnie w Lubaczowskim Oddziale EDUN Korepetycje.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.