Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół w Lubaczowie [ZOBACZ ZDJĘCIA]

fot. ZS Lubaczówfot. ZS Lubaczów

W piątek (13.10) społeczność szkolna Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie świętowała Edukacji Narodowej. W tym roku to święto było wyjątkowe, ponieważ obchodzono również 250. rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej.

Z tej okazji nauczyciele, pracownicy oraz uczniowie Zespołu Szkół w Lubaczowie zgromadzili się w hali sportowej, gdzie obyła się uroczysta akademia, W wydarzeniu tym udział wzięłi: wicestarosta Barbara Broź, a także przedstawicielki Prezydium Rady Rodziców, emerytowani nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół, całe grono pedagogiczne oraz pracownicy niepedagogiczni.

Tradycyjnie w tym dniu nauczyciele i pracownicy otrzymali nagrody dyrektora szkoły. Był także program artystyczny podczas którego przypomniano historię Komisji Edukacji Narodowej oraz jej dokonania dla oświaty. Nie zabrakło także dawki humoru w postaci pokazu ekosystemu szkoły. Na zakończenie uczniowie złożyli życzenia swoim nauczycielom.

Zdjęcia: ZS Lubaczów

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia