W Lubaczowie zostanie otwarty oddział EDUN Korepetycje

1 października w Lubaczowie zostanie otwarty oddział EDUN Korepetycje. Lubaczowski oddział jest trzecią tego typu jednostką na terenie województwa podkarpackiego po Rzeszowie i Sanoku.

EDUN Korepetycje to ogólnopolska sieć profesjonalnych centrów korepetycyjnych – nasze oddziały stworzyliśmy z myślą o Tobie. Jako jedyni w kraju oferujemy bardzo szeroki wachlarz zajęć edukacyjnych i korepetycji, a także kursy językowekursy maturalne i półkolonie .

W Lubaczowskim oddziale oferujemy korepetycje z następujących przedmiotów: matematyka, fizyka, chemia, biologia, historia, geografia, język polski, język angielski, język niemiecki, język francuski, informatyka, zajęcia domowe, istnieje możliwość uruchomienia innych zajęć w razie zainteresowania potencjalnych uczestników.

W EDUN Korepetycje zajęcia prowadzone są w grupach max 4 osobowych, lubaczowski oddział posiada 4 przestronne sale lekcyjne, strefę relaksu dla opiekunów lub rodziców. Siedziba oddziału lubaczowskiego, to Rynek 18 naprzeciwko parku od strony południowej. Dla uczniów z poza Lubaczowa zapewniamy elastyczny grafik dostosowany do możliwości komunikacyjnych. Fizyczne zapisy uruchamiamy od 18 września 2023 r.  w siedzibie oddziału od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 18.00, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu spotkania. Telefon do kontaktu 537 148 047.

Wstępnego zapisu można dokonać również przez stronę: https://edun.pl/lubaczow/ wybierając miasto i przedmiot korepetycji.

Zajęcia oferujemy w pakietach trwania umowy: 1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy, 10 miesięcy (oddział Lubaczów max 9 miesięcy do końca roku szklonego), ilość zajęć  w tygodniu, 1 lub 2.

Dobra szkoła, czy dobre Centrum Korepetycji, to nie tylko ładne klasy i dobre wyposażenie, ale to przede wszystkim dobrzy nauczyciele i korepetytorzy. Uruchamiając oddział w Lubaczowie poszukujemy nauczycieli, korepetytorów, którzy będą chcieli razem z nami go tworzyć, wyznaczając wysokie standardy świadczonych usług. Jesteśmy otwarci na współpracę z aktywnymi nauczycielami, nauczycielami będącymi na emeryturze, studentami, czy osobami mającymi kierunkowe wykształcenie, a którzy chcieliby się sprawdzić w pracy  z dziećmi czy młodzieżą.  Oferujemy atrakcyjne formy współpracy. Osoby zainteresowane proszę o wysłanie swojego CV na adres e-mail lubaczow@edun.pl

„Najlepszym sposobem na przewidzenie przyszłości jest stworzenie jej samemu”
Peter Drucker

Stwórzmy ją wspólnie w Lubaczowskim Oddziale EDUN Korepetycje.

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.