Kolejna udana zbiórka krwi w ZSCKR w Oleszycach [ZDJĘCIA]

fot. ZSCKR w Oleszycachfot. ZSCKR w Oleszycach

5 września w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach odbyła się kolejna zbiórka krwi, która została zorganizowana przez Szkolne Koło Caritas we współpracy z parafią pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Oleszycach.

Po dokonaniu kwalifikacji przez lekarza, pełną krew oddało 29 osób. Wśród darczyńców krwi znaleźli się zarówno uczniowie, nauczyciele, jak i pracownicy administracji ZSKR w Oleszycach. Ponadto do akcji dołączyli także mieszkańcy okolicy, którzy zostali zachęceni do udziału przez plakaty i ogłoszenia rozpowszechniane w całym regionie.

Zbiórka przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze, a na wszystkich uczestników czekała gorąca kawa, która została serwowana przez ochoczych wolontariuszy z klasy 3BS. Nie zabrakło także przepysznych ciast, które dostarczyli życzliwi ludzie z lokalnej społeczności. To wszystko sprawiło, że udział w akcji oddawania krwi był nie tylko aktem altruizmu, ale także okazją do miłego spędzenia czasu.

Darczyńcy krwi zostali dodatkowo obdarowani drobnymi upominkami, które były wyrazem wdzięczności za ich bezinteresowną pomoc. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, zbiórka krwi w szkole okazała się pełnym sukcesem i przyczyni się do ratowania życia wielu potrzebujących.

Zdjęcia: ZSCKR w Oleszycach

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.