Starosta wręczył nauczycielom awanse zawodowe

fot. Powiat Lubaczowskifot. Powiat Lubaczowski

W czwartek (24.08) w Starostwie Powiatowym w Lubaczowie, Zenon Swatek wręczył 9 nauczycielom ze szkół prowadzonych przez Powiat Lubaczowski akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

Awanse otrzymali nauczyciele, których szkoły prowadzone są przez Powiat Lubaczowski (Liceum Ogólnokształcące w Lubaczowie, Zespół Szkół w Lubaczowie oraz Zespół Placówek w Lubaczowie). 9 nauczycieli złożyło ślubowanie według roty zawartej w ustawie, a następnie odebrało akty nadania stopnia awansu zawodowego, które wręczał Starosta Lubaczowski Zenon Swatek oraz Naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych  Mariusz Pieróg.

Akt nadania stopnia awansu zawodowego podwyższa status zawodowy nauczyciela i otwiera drogę do uzyskania kolejnego stopnia awansu – nauczyciela dyplomowanego. Dokument ten świadczy o poszerzaniu i pogłębianiu przez nauczyciela wiedzy i umiejętności zawodowych.

Zdjęcia: Powiat Lubaczowski

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.