Wyjątkowy Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej nr 1 [ZOBACZ ZDJĘCIA]

fot. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaczowiefot. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaczowie

W czwartek, 1 czerwca, w Szkole Podstawowej Nr 1 odbył się Dzień Dziecka pod hasłem "Nauczyciele Dzieciom". Nauczyciele i rodzice przygotowali wiele niespodzianek dla najmłodszych, co sprawiło, że szkoła całkowicie zmieniła swoje oblicze.

Obchody Dnia Dziecka były bardzo uroczyste. Nauczyciele zorganizowali specjalny program dla swoich podopiecznych, wcielając się w postacie aktorów, muzyków i sportowców. Zwykle to uczniowie prezentują swoje talenty na szkolnych scenach, ale tego dnia role się odwróciły, a uczniowie mieli okazję zobaczyć swoich nauczycieli w zupełnie nietypowych wcieleniach. To wywołało wiele uśmiechów i radości wśród społeczności szkolnej.

Nauczyciele wystąpili w bajce pt. "Smerfy", prezentując przygotowane na tę okazję piosenki i układy taneczne przy wsparciu zespołu muzycznego "Jedynka". Natomiast rodzice zorganizowali dla swoich pociech piknik na placu szkolnym, gdzie wspólnie grillowano, a dla ochłody podawano pyszne lody. Najmłodsi uczniowie brali udział w zabawach z animatorem "Zumba". Tego dnia odbyła się również prezentacja sprzętu służb mundurowych, takich jak Straż Graniczna, Straż Pożarna, Policja i Służba Celna.

Na zakończenie Dnia Dziecka zorganizowano mecz pomiędzy nauczycielami a uczniami, a każdy obecny miał możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w "Fotobudce". Atmosfera była radosna, zdrowa, smaczna i kolorowa.

Zdjęcia: Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaczowie, lubaczow.pl

Źródło: lubaczow.pl

Komentarze   

Rodzic
+3 # Rodzic 2023-06-03 22:01
Super, w szkole to już chyba tradycja, brawa dla nauczycieli
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.