Uroczyste pożegnanie maturzystów w Liceum Ogólnokształcącym w Lubaczowie [ZDJĘCIA]

fot. LO Lubaczówfot. LO Lubaczów

W piątek, 28 kwietnia, w Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie tegoroczni maturzyści uroczyście zakończyli rok szkolny. Były wspomnienia, podziękowania i życzenia dalszych sukcesów.

Dzisiaj (28.04) naukę zakończyli tegoroczni maturzyści. Dzień rozpoczął się od mszy świętej w ich intencji, a następnie cała społeczność szkolna zebrała się na sali gimnastycznej, aby pożegnać czwartoklasistów. Uroczystą akademię uświetnili swoją obecnością: Przewodnicząca Rady Rodziców - Agnieszka Ryba oraz Naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Socjalnych Starostwa Powiatowego - Mariusz Pieróg. Młodsi koledzy i koleżanki przygotowali wspaniałą część artystyczną, której głównym punktem był film, w którym tegoroczni absolwenci opowiedzieli o swoich wspomnieniach związanych z LO.

Zdjęcia: LO Lubaczów

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.