Ogromny sukces uczennicy Szkoły Podstawowej w Cewkowie Natalki Sojeckiej

Praca Natalii fot. policja.plPraca Natalii fot. policja.pl

Uczennica Szkoły Podstawowej w Cewkowie Natalia Sojecka zdobyła Nagrodę Główną w ogólnopolskim konkursie plastyczno-filmowy pn. „Śnieżny Dekalog” zorganizowanym w ramach akcji informacyjno-edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”.

W konkursie organizowanym przez Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji, wzięli udział uczniowie kilkudziesięciu placówek oświatowych z terenu całego kraju. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było wykonanie rysunku, plakatu lub spotu filmowego W kategorii prace plastyczne (wiek 5 - 10 lat) Natalka nie miała sobie równych zdobywając Główną Nagrodę.

- Ten sukces to efekt talentu, ogromu pracy i wrażliwości artystycznej naszej uczennicy, wspieranej przez nauczyciela plastyki panią Elżbietę Zając i jej Rodziców. Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy dalszego rozwoju nieprzeciętnego talentu. - mówi Andrzej Buksak Dyrektor Szkoły Podstawowej w Cewkowie

Organizatorem konkursu była Komenda Główna Policji wraz ze Stowarzyszeniem Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego, Polskim Związkiem Narciarskim, Stowarzyszeniem Instruktorów i Trenerów Snowboardu oraz Fundacją PZU.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.