Siatkarki z ZSCKR w Oleszycach awansowały do półfinału

fot. ZSCKR Oleszycefot. ZSCKR Oleszyce

Dziewczyny reprezentujące Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach zajęły drugie miejsce na Rejonowej Licealiadzie w Piłce Siatkowej, dzięki czemu wywalczyły sobie awans do półfinałów wojewódzkich.

W piątek (24.02) na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubaczowie odbyła się Rejonowa Licealiada w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W zawodach brały udział drużyny: mistrz powiatu jarosławskiego Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Jarosławia, mistrz powiatu przemyskiego II LO z Przemyśla, mistrz powiatu przeworskiego I LO Przeworsk oraz mistrz powiatu lubaczowskiego ZS CKR Oleszyce. Drużyna z Oleszyc zajęła II miejsce oraz uzyskała awans do półfinałów wojewódzkich.

Ostateczna klasyfikacja:
I miejsce – Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu
II miejsce – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach
III miejsce – II LO Przemyśl
IV miejsce – I LO Przeworsk

Szkołę reprezentowały: Kołodziej Natalia, Skali Klaudia, Skali Diana, Sopel Aleksandra, Mariola Piwudzka, Aleksandra Dec, Urszula Zawitkowska, Katarzyna Szal, Veronika Zelenska.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.